top of page
logo-hostel-montessori.png

Akceptujemy płatności kartą

Witamy!

HOSTEL MONTESSORI

Sticker-Overlay-TRA-2022.png
travelmyth.png

HOSTEL w Gdańsku

ZAPRASZAMY OD CZERWCA 2022!

Hostel Montessori działa w okresie wakacyjnym

od 22.06.2024 do 18.08.2024.

Rezerwacje:

www.Booking.com

lub: hostel@montessori.gda.pl

 

W nowoczesnych pomieszczeniach nowej szkoły mieści się przytulny hostel dla ponad 60 osób, z dużą jadalnią i dostępem do kuchni.

Obiekt położony jest blisko plaży, parku i przystanków komunikacji miejskiej. Lokalizacja hostelu pozwala łatwo przemieścić się zarówno na starówkę w Gdańsku, do Sopotu lub do Oliwy. Czas z dala od miasta można spędzać na pobliskiej plaży lub wędrując po lasach.

ŚNIADANIA

W cenę wliczone są śniadania kontynentalne przyrządzane na miejscu. Śniadania wydawane są od godziny 8.00 do 10.00

Wyposażenie

W cenę wliczona jest pościel oraz ręcznik. Przy łóżkach znajduje się w miarę możliwości stolik i lampka nocna.

Do użytku gości oddane są łazienki na parterze i na piętrze posiadające w sumie 10 kabin prysznicowych, 18 kabin WC oraz 14 umywalek.

Śniadania serwowane są w jadalni na zasadzie bufetu, do tego pyszna kawa lub herbata. Posiłek z napojami wliczony jest w cenę noclegu.

Obiekt jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych. W obiekcie oraz wokół niego można się swobodnie poruszać na wózku, funkcjonuje winda pozwalająca wjazd na 1 piętro. Dostępne są też toalety przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Dla najmłodszych dzieci oferujemy opcję łóżeczka (również jako dostawka) oraz siedziska w jadalni. Dzieci mają dostęp do należącego do obiektu placu zabaw z wieloma atrakcjami i boiskiem.

Na terenie Hostelu znajduje się duży, monitorowany i darmowy parking do dyspozycji naszych gości. Jest też miejsce na przypięcie rowerów.

Pokoje
hostel_pok2_box.jpg

Pokój 2 os.

Pokoje dwuosobowe z łóżkiem dwuosobowym lub jednoosobowymi z możliwością dostawki łóżeczka dziecięcego.

hostel-4os3.jpg

Pokój 4 os.

Pokój czteroosobowy z możliwością dostawki dla dorosłych lub dwóch dostawek łóżeczek dziecięcych.

hostel-9os1.jpg

Pokój 5 os.

Duże pokoje pięcioosobowe z możliwością dostawienia 1-2 łóżek dodatkowych w miarę potrzeby.

KONTAKT

HOSTEL MONTESSORI

ul. Jagiellońska 5A, Gdańsk Przymorze

hostel@montessori.gda.pl

+48 508 916 298

Dziękujemy za przesłanie!

Wyślij wiadomość

Galeria zdjęć Hostelu Montessori
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezes Zarządu Avena Technologie;

  2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można skontaktować się pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej pisząc na adres: (ul. Jagiellońska 5A, Gdańsk), drogą e-mailową pod adresem: maciej.szulc@montessori.gda.pl lub telefonicznie pod numerem +48 691 518 395;

  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usługi hotelowej w obiektach hostelowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) Rozporządzenia. Dane osobowe będą również wykorzystane na potrzeby rozliczenia należności i przetwarzane na podstawie obowiązujących w tym zakresie przepisów prawa;

  4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz firmy zewnętrzne świadczące usługi na rzecz Miasteczka Studenckiego AGH, na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych.

  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 roku od daty dokonania rezerwacji, która nie została zrealizowana lub 6 lat od daty zakończenia ostatniego pobytu w hostelu lub ostatniej płatności;

  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, o ile przetwarzanie danych nie jest wymagane przepisem prawa;

  7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest wymogiem niezbędnym do dokonania rezerwacji, realizacji zameldowania w hostelu oraz obsługi administracyjnej podczas pobytu w hostelu. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zameldowania w Hostelu Montessori.

(c) 2020 - 2021 Hostel Montessori,

ul. Jagiellońska 5A, 80-371 Gdańsk Poland

bottom of page